ویژه کاربران

دانلود نرم افزار همراه دکتر

ارتباط مستقیم با پزشکان و دریافت مشاوره آنلاین و غیر حضوری

در هر نقطه ایران که هستید، به واسطه نرم افزار همراه دکتر با بهترین پزشکان و متخصصین ایران در ارتباط خواهید بود و بدون نیاز به دریافت نوبت و انتظار در صف طولانی مراکز درمانی، مشاوره پزشکی دریافت خواهید کنید
این لینک مستقیم دریافت اپلیکیشن "همراه دکتر" است که فقط در تلفن همراه قابل استفاده است و به هیچ وجه نمیتوان در کامپیوتر آن را نصب و استفاده نمود. توجه : داشتن تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل اندروید نسخه 5 و بالاتر الزامی است.

ویژگی ها

به کمک نرم افزار همراه دکتر به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن به واسطه مکالمه تصویری، به پزشک متصل خواهید شد. علاوه بر این می توانید از سایر امکانات همچون پرسش و پاسخ، مجله سلامت و پایگاه دانش نرم افزار همراه دکتر استفاده کنید.

ارتباط مستقیم با پزشک

در هر زمان از شبانه روز، می توانید درخواست برقراری ارتباط مستقیم خود با پزشک را ارسال نمایید. در صورت آنلاین بودن کادر درمانی، یکی از پزشکان حاضر در سامانه به گفتگوی مستقیم (مکالمه ویدئویی) با شما خواهد پرداخت.

پرسش و پاسخ

در هرلحظه از شبانه روز پرسش های عمومی و شخصی خود در زمینه بیماری و مشکلات جسمی و روحی خود را ثبت کنید. پزشکان آنلاین در سامانه به سوالات شما پاسخ می دهند.

سامانه هوشمند غربالگری

به واسطه این سامانه راهنمای تعاملی درمان ازجمله یادآوری زمان مصرف داروها، انجام چکاپ های موردنیاز و ارجاع شما به پزشک در صورت نیاز انجام می شود. درصورتی که تحت درمان یک بیماری خاص هستید این سامانه تا انتهای فرآیند درمان به واسطه خدمات کاربردی و راهنمای ارائه شده همراه شما خواهد بود.

پایگاه دانش

در این پایگاه به اطلاعات مربوط به تمامی بیماری ها اعم از شیوه ابتلا، علائم و درمان دسترسی خواهید داشت.

مجله الکترونیکی سلامت

آخرین مطالب و مقالات کاربردی و علمی در زمینه سلامت، سبک زندگی، بهبود و پیشگیری از بیماری ها را به صورت مرتب و روزانه دریافت کنید.

پرونده الکترونیک سلامت

اطلاعات درمانی شما به طور کامل و خصوصی در پرونده الکترونیک سلامت شما حفظ و نگهداری می شود. درصورتی که تحت پوشش خدمات تله مدیسین همراه دکتر هستید، کلیه اطلاعات درمانی شما توسط متخصصین این سامانه در پرونده سلامت ثبت خواهد شد و امکان بازیابی آن ها فقط توسط شما و پزشک معالج فراهم خواهد بود.

اتصال به سخت افزارهای معاینه

درصورتی که از ابزارهای تخصصی تله مدیسین همراه دکتر ازجمله چمدان سلامت استفاده کنید، به کمک نرم افزار همراه دکتر امکان معاینه از راه دور به صورت آنلاین توسط پزشک نیز فراهم خواهد شد.

معاینه هوشمند

در این بخش علائم بیماری خود را وارد کرده و نرم افزار به صورت هوشمند پس از تحلیل اطلاعات بیماری شما را شناسایی و معرفی خواهد کرد.

پشتیبانی

در صورت بروز مشکل در هنگام نصب نرم افزار ابتدا آموزش نصب را به طور کامل مشاهده کنید، سپس در صورت تداوم مشکل به صفحه پشتیبانی مراجعه نمایید. تیم پشتیبانی همراه دکتر در تمام مراحل نصب و استفاده نرم افزار همراه شما خواهد بود