تله مدیسین همراه دکتر

از ساعات طولانی انتظار برای ویزیت در مطب پزشکان خسته شده‌اید؟ به کمک تله مدیسین همراه دکتر، در کمتر از یک دقیقه با کمترین هزینه به بهترین متخصصین ایران متصل خواهید شد.

تله مدیسین همراه دکتر

تله مدیسین (Telemedicine) به معنای پزشکی از راه دور است و درزمینه ارائه خدمات درمانی غیرحضوری و کاربردی ازجمله معاینه و ویزیت، مشاوره، رصد وضعیت سلامتی و مراقبت‌های پس از درمان در بستر فناوری‌های روز ارتباطی و مخابراتی، بدون نیاز به حضور بیمار و پزشک در کنار یکدیگر به کار می‌رود. پزشکی از راه دور تنها به یک خدمت خلاصه نمی‌شود، هنگامی‌که به این واژه اشاره می‌شود در حقیقت می‌بایست گستره‌ی قابل‌توجهی از خدمات را برشمرد که تا حدود زیادی نیاز مراجعه حضوری بیمار به پزشک را مرتفع می‌کند. ازاین‌رو باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت درمان خواهد شد.

رصد و نظارت بیمار از راه دور

این راهکار برای افرادی مناسب است که از بیمارهای مزمن رنج‌برده و نیاز به مراقبت‌های دائم درمانی دارند. در این مدل متخصصان می‌توانند به‌صورت مداوم و در هرلحظه، علائم حیاتی بیمار را به‌واسطه نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای کاربردی و یکپارچه، از راه دور موردبررسی قرار دهند.

خدمات همزمان و بر خط مراقبتی و درمانی

خدمات همزمان تله مدیسین شامل روش‌های می‌شود که برای بیمار و پزشک امکان مکالمه رودررو بدون نیاز به حضور فیزیکی در کنار یکدیگر را فراهم می‌آورد. عموما در خدمات همزمان و برخط پزشکی از راه دور از ویدئوکنفرانس‌های دوطرفه استفاده می‌شود، اما این به معنای استفاده از نرم‌افزارهای عمومی چت تصویری ازجمله اسکایپ و imo نیست.

خدمات غیر همزمان مراقبتی و درمانی

مدیسین غیر همزمان، صرفا شامل دریافت و ارسال اطلاعات ازجمله اسکن نتایج آزمایش، تصاویر و عکس‌های ویژه و به‌طورکلی مستندات پزشکی و درمانی است. در این مدل بیمار مستندات را ارسال نموده و پزشک معالج پس از بررسی اظهارنظر می‌کند و یا پزشک صرفا برای بیمار نسخه صادر می‌کند.

تله مدیسین همراه دکتر

در هر نقطه از ایران که هستید، می‌توانید به‌واسطه سرویس تله مدیسین همراه دکتر به تیمی از بهترین و مجرب‌ترین پزشکان ایران متصل شده و در سریع‌ترین زمان ممکن خدمات مراقبتی و درمانی دریافت کنید؛ تنها کافی است که یک تلفن همراه متصل به اینترنت در اختیار داشته باشید. تله مدیسین همراه دکتر تنها به یک نرم‌افزار تلفن همراه خلاصه نمی‌شود. چمدان سلامت، ECG اختصاصی، پرونده الکترونیک سلامت، نرم‌افزارهای اختصاصی بیمار و پزشک ازجمله بخش‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این سرویس هستند که بخش عمده‌ای از نیازهای مراقبتی پزشکی شمارا برطرف خواهند کرد.

سخت‌افزارهای اختصاصی بر بستر ابر هوشمند سلامت

چمدان سلامت مجموعه‌ای از ابزارهای موردنیاز مربوط به خدمات درمانی از راه دور است. تمام ابزارهای موجود در آن به‌واسطه متخصصین ما طراحی و یا شخصی‌سازی‌شده‌اند. همچنین نرم‌افزار اختصاصی تله مدیسین همراه دکتر در واسط نرم‌افزاری هوشمند چمدان سلامت تعبیه‌شده است. پس از فعال‌سازی واسط نرم‌افزاری چمدان سلامت و اتصال آن به اینترنت، به ابر هوشمند سلامت متصل شده و تحت پوشش خدمات شگفت‌انگیز و کاربردی تله مدیسین همراه دکتر قرار خواهید گرفت.

مطالعه بیشتر ...

نرم‌افزارهای هوشمند و یکپارچه

واسط نرم‌افزاری تله مدیسین همراه دکتر که بانام اختصاصی ابر هوشمند سلامت شناخته می‌شود، از چندین نرم‌افزار کاربردی مختلف تشکیل‌شده است. تمامی نرم‌افزارها، به‌واسطه یک هسته هوشمند به یکدیگر متصل شده و درنهایت اطلاعات ردوبدل شده در تمامی آن‌ها، به‌صورت یکپارچه مدیریت می‌شود. نرم‌افزار اختصاصی چمدان سلامت (که به‌صورت پیش‌فرض در آن تعبیه‌شده)، نرم‌افزار ویژه بیماران و نرم‌افزار ویژه پزشکان ازجمله شاخه‌های به‌هم‌پیوسته تله مدیسین همراه دکتر هستند. علاوه بر این، پرونده‌ی سلامت یکتا نیز ضمن اتصال به‌تمامی این نرم‌افزارها مسئول نگهداری اطلاعات اختصاصی بیماران است. کلیه اطلاعات ردوبدل شده بین بیمار و پزشک ازجمله آرشیو مکالمات متنی و تصویری، نسخه‌ها و تصاویر اسکن شده در پرونده سلامت ضبط و در یک بستر امن و اختصاصی نگهداری می‌شود. هم‌اکنون نرم‌افزار تلفن همراه را به‌صورت رایگان دانلود کنید

مطالعه بیشتر ...

جامعه کاربران ما

کاربران عمومی

شامل تمام افرادی که برای حفظ سلامتی خود تلاش می‌کنند. تله مدیسین همراه دکتر می‌تواند با ارائه یک برنامه کاربردی شامل برنامه ورزشی، غذایی و چکاب مداوم توسط متخصص در این مسیر همراه شما باشد و از شما در مقابل ابتلا به بخش عمده‌ای از بیماری‌ها و مشکلات جسمانی مراقبت کند.

One

بیماران در سطوح درمانی متفاوت

تمام بیماران ازجمله افراد مسن که امکان مراجعه حضوری به متخصص ندارند و یا بیمارانی که به‌تازگی تحت درمان‌های خاص ازجمله عمل جراحی قرارگرفته‌اند می‌توانند تحت پوشش تله مدیسین همراه دکتر قرارگرفته و بدون نیاز به مراجعه به مرکز درمانی، در منزل تحت مراقبت‌های درمانی پیشرفته و غیرحضوری توسط پزشکان قرار گیرند.

One

پزشکان و گروه ‌درمانی

کلیه پزشکان و کادر درمانی حاذق می‌توانند به جامعه درمانی تله مدیسین همراه دکتر پیوسته و خدمات خود را در اختیار جامعه کاربران تحت پوشش این سرویس قرار دهند.

One

مراکز درمانی و مراقبتی

مراکز درمانی که از امکانات محدودی برخوردار هستند در صورت استفاده از تله مدیسین همراه دکتر می‌توانند بدون نیاز به‌صرف هزینه‌های قابل‌توجه خرید تجهیزات پزشکی و درمانی، از ابزارهای پیشرفته چمدان سلامت استفاده نموده و برای درمان بیماران خود از مشاوره غیرحضوری و آنلاین پزشکان حاذق و مجرب بهره‌مند شوند.

One

مناطق خارج از محدوده شهری روستایی و حادثه دیده

خدمات کاربردی تله مدیسین همراه دکتر می‌تواند یاری بخش ساکنین مناطق محروم و روستایی و یا مناطقی که به دلیل بروز حوادث طبیعی نیاز به اقدامات مراقبی و درمانی دارند باشد.

One
One کاربران عمومی
Two بیماران در سطوح درمانی متفاوت
Three پزشکان و گروه ‌درمانی
Four مراکز درمانی و مراقبتی
Five مناطق خارج از محدوده شهری روستایی و حادثه دیده

بروز و آگاه باشید

خدمات تله مدیسین همراه دکتر تنها به ابزارهای درمانی خلاصه نمی‌شود. تمامی افراد، حتی کسانی که تحت پوشش خدمات درمانی نیستند نیز می‌توانند از محتوای کاربردی منتشرشده در مجله سلامت بهره‌مند شوند. در مجله سلامت همراه دکتر، به‌صورت روزانه و دائم مطالب کوتاه، کاربردی و آموزنده در خصوص شیوه درمان و یا پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها منتشر می‌شود. این مطالب به‌صورت عمومی در اختیار تمام کاربران تله مدیسین همراه دکتر، ازجمله کاربران عمومی، بیماران و پزشکان قرار می‌گیرد. در صورت نیاز می‌توانید دسته‌بندی موردعلاقه خود را انتخاب نموده و تنها مطالب یک یا چند دسته‌بندی ازجمله مطالب عمومی حوزه سلامت، بیماری‌های خاص، سبک زندگی سالم و پیشگیری و درمان بهره‌مند شوید.

مطالعه بیشتر ...

همواره همراه شما هستیم

هنگام استفاده از تله مدیسین همراه دکتر، خدمات گسترده پزشکی و درمانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که این خدمات در هر نقطه جغرافیایی فارغ از امکانات محل فعلی شما در دسترس است. پس از اولین اتصال به ابر هوشمند سلامت، پرونده اختصاصی برای شما ایجاد می‌شود. همچنین چمدان سلامت و نرم‌افزارهای اختصاصی تلفن همراه، پل ارتباطی بین شما و گروه پزشکان مجرب همراه دکتر خواهد بود.

مطالعه بیشتر ...