همراه دکتر

کوتاه ترین و سریع ترین راه دریافت خدمات درمانی و مراقبتی

همراه دکتر مجموعه ای از ابزارهای نوین نرم افزاری و سخت افزاری است، که به کاربران این امکان را می دهد در هر زمان و مکان، بدون محدودیت به خدمات درمانی و مراقبتی دسترسی پیدا کنند. این خدمات شامل اتصال مستقیم به پزشکان متبحر، دریافت مشاوره کاربردی و دریافت خدمات مراقبتی از راه دور به واسطه تلفن همراه و سخت افزارهای جانبی است.

چمدان سلامت
سخت افزارهای هوشمند
خدمات غیرحضوری سلامت
نرم افزار تلفن همراه
تله مدیسن
کیوسک سلامت

توسعه بومی راهکارهای تله مدیسین

رسالت اصلی همراه دکتر، پیاده سازی و اجرای کامل خدمات تله مدیسین یا پزشکی از راه دور است. تله مدیسین یک چتر مفهومی است که به مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی اشاره دارد که در بسترهای فناورانه ارتباطی از جمله تلفن اینترنت شکل میگیرد. بسترهایی همچون اینترنت امکان برقراری تماس تصویری، صوتی ارسال پیام و اطلاعات را فراهم می کند. با بهره گیری از این ویژگی ها و پیاده سازی آنها در خدمات پزشکی، بیماران می توانند به واسطه دارا بودن یک تلفن و اتصال به اینترنت، بدون صرف زمان انتظار در صفوف طولانی مراکز درمانی، در کمتر از چند دقیقه به واسطه مکالمه تصویری به پزشک متصل شوند. همراه دکتر نمونه کاملا بومی تله مدیسین است که به واسطه بستر نرم افزاری یکپارچه و سخت افزارهای کاربردی و هوشمند، در اختیار کاربران ایرانی قرار گرفته. این مجموعه یکپارچه نرم افزاری و سخت افزاری، به طور کامل با همت متخصصین داخلی طراحی و توسعه یافته است. برای دریافت این خدمات کافی است نرم افزار تلفن همراه را دانلود و نصب کنید و یا چمدان سلامت، کیوسک سلامت و سایر سخت افزارهای توسعه یافته توسط همراه دکتر را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

تله مدیسن همراه دکتر

در رابطه با فناوری تله مدیسین و نمونه بومی و ایرانی آن بیشتر بخوانید.

نرم افزار تلفن همراه

با نرم افزار همراه دکتر بیشتر آشنا شوید و هم اکنون نصب و استفاده کنید.

چمدان سلامت

با چمدان سلامت همراه دکتر آشنا شوید و سخت افزارها و قابلیت های کاربردی آن را بشناسید.

بیانیه راهبردی همراه دکتر

همراه دکتر تسهیل کننده خدمات درمانی است. ارتقا دسترسی تمام اقشار جامعه به خدمات با کیفیت مراقبتی و پزشکی، هدف اصلی این مجموعه است. در ادامه بخشی از یادداشت دکتر احمد دستجردی، مدیرعامل و موسس همراه دکتر و شرکت ابر سلامت هوشمند را که راستای تبیین اهداف و استراتژی این مجموعه مورد نگارش قرار گرفته، مطالعه می کنید.

جوایز و دستاوردها

دریافت مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری برای تله مدیسن

شامل تمام افرادی که برای حفظ سلامتی خود تلاش می‌کنند. تله مدیسین همراه دکتر می‌تواند با ارائه یک برنامه کاربردی شامل برنامه ورزشی، غذایی و چکاب مداوم توسط متخصص در این مسیر همراه شما باشد و از شما در مقابل ابتلا به بخش عمده‌ای از بیماری‌ها و مشکلات جسمانی مراقبت کند.

One

تقدیرنامه و معین سلامت خراسان رضوی

تمام بیماران ازجمله افراد مسن که امکان مراجعه حضوری به متخصص ندارند و یا بیمارانی که به‌تازگی تحت درمان‌های خاص ازجمله عمل جراحی قرارگرفته‌اند می‌توانند تحت پوشش تله مدیسین همراه دکتر قرارگرفته و بدون نیاز به مراجعه به مرکز درمانی، در منزل تحت مراقبت‌های درمانی پیشرفته و غیرحضوری توسط پزشکان قرار گیرند.

One

نماد الکترونیک

کلیه پزشکان و کادر درمانی حاذق می‌توانند به جامعه درمانی تله مدیسین همراه دکتر پیوسته و خدمات خود را در اختیار جامعه کاربران تحت پوشش این سرویس قرار دهند.

One

کنگره بیماریهای ریوی

مراکز درمانی که از امکانات محدودی برخوردار هستند در صورت استفاده از تله مدیسین همراه دکتر می‌توانند بدون نیاز به‌صرف هزینه‌های قابل‌توجه خرید تجهیزات پزشکی و درمانی، از ابزارهای پیشرفته چمدان سلامت استفاده نموده و برای درمان بیماران خود از مشاوره غیرحضوری و آنلاین پزشکان حاذق و مجرب بهره‌مند شوند.

One

همکاری با صا ایران و تامین اجتماعی

خدمات کاربردی تله مدیسین همراه دکتر می‌تواند یاری بخش ساکنین مناطق محروم و روستایی و یا مناطقی که به دلیل بروز حوادث طبیعی نیاز به اقدامات مراقبی و درمانی دارند باشد.

One
One دریافت مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری برای تله مدیسن
Two تقدیرنامه و معین سلامت خراسان رضوی
Three نماد الکترونیک
Four کنگره بیماریهای ریوی
Five همکاری با صا ایران و تامین اجتماعی

هم اکنون عضو شوید

در کمتر از یک دقیقه به جامعه گسترده کاربران همراه دکتر بپیوندید و از خدمات غیرحضوری سلامت بهره مند شوید.

عضویت رایگان