- همراه دکتر از استاندارد امنیتی بین المللی HIPAA پیروی می کند، طبق این استاندارد اطلاعات سلامتی هر فرد بطور 100درصد متعلق به خود او بوده و در اختیار هیچ فرد دیگر یا سازمان و نهادی قرار نمی گیرد.

- جهت استفاده از خدمات فوری و ضروری پزشکی فقط از تلفن 115 استفاده نمایید. خدمات پزشکان در "همراه دکتر" به هیچ وجه جایگزین خدمات اورژانسی پزشکی نخواهد بود.

- تماس همراه دکتر فقط جنبه مشاوره داشته و جایگزین ویزیت حضوری و خدمات اورژانس نمی باشد.

- همراه دکتربا استفاده از تکنولوژی های نوین , ارتباط آنلاین را بین بیمار و پزشک برقرار می نماید و جهت دستیابی به بالاترین کیفیت معاینات و پاسخگویی به سوالات پزشکی ، همواره از متخصصین مورد تایید سازمان نظام پزشکی کشور بهره خواهد گرفت ؛ بنابراین مسئولیت انتخاب پزشک و توصیه های ارائه شده توسط آنها بعهده ما نخواهد بود.

- هرگونه هتک حرمت و یا استفاده از تصاویر یا الفاظ غیر اخلاقی ثبت شده بین پزشک و بیمار تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

- جهت استفاده مفیدتر از زمان و هزینه ای که صرف می کنید ، بهتر است ابتدا مسئله خود را با یک پزشک عمومی حاذق درمیان بگذارید و پس از بررسی و تشخیص وی ، پزشک متخصصی که توصیه خواهد شد را انتخاب نماببد .

- خلاصه اطلاعات پزشک و نظرات سایر بیماران معاینه شده، در پروفایل هر پزشک قابل مشاهده است .

شرایط عمومی کاربران همراه دکتر :

** سن بالای 18 سال

** تابعیت جمهوری اسلامی

** تمام شئونات اخلاقی و پوششی مشاوره حضوری در ویزیت آنلاین "همراه دکتر" نیز باید رعایت شود.


شرایط ثبت نام و استفاده از امکانات اپلیکیشن :

** داشتن موبایل هوشمند با سیستم عامل Android نسخه 5 به بالا یا سیستم عامل iOS نسخه 11 به بالا و پشتیبانی از کدکهای رایج (H264-H265-VP8-VP9) برای ارتباط صحیح ویدئویی

** اینترنت 4G با سرعت و پایداری مناسب

** نصب و استفاده از اپلیکیشن"همراه دکتر" رایگان است و هزینه ای ندارد .

** تشکیل پرونده پزشکی آنلاین در "همراه دکتر" رایگان است .

** هزینه پرداختی بابت ویزیت پزشک در صفحه معرفی هر پزشک درج شده است.


دریافت وقت ویزیت آنلاین :

** پزشکان متخصص در "همراه دکتر" با توجه به برنامه کاری خود ، بهترین زمان ممکن برای انجام با کیفیت ویزیت آنلاین را انتخاب و اطلاع رسانی می نمایند.

** انتخاب پزشک ( بر اساس تخصص یا نام پزشک ) کاملا اختیاری و بعهده بیمار است.


شرایط استرداد وجه ویزیت :

** چنانچه ارتباط بیمار و پزشک در زمان ویزیت به هر دلیلی قطع گردد و ویزیت به صورت کامل پایان وضعیت نخورد، اعتبار بیمار بعد از 24 ساعت برگشت سیستمی خواهد خورد. ویزیت کامل و درست ، ویزیتی هست که با رضایت بیمار و پزشک انجام شده باشد و با ثبت درمان، نسخه و یا تشخیص پزشک و به همراه ثبت نظر بیمار، به پایان رسیده باشد.


ارزیابی معاینه پزشک توسط بیمار :

** پس از اتمام ویزیت پزشک ، می توانید با رای دادن و اعلام میزان رضایت خود ما را در بهبود عملکرد و ارائه خدمات یاری نماید.

** نتایج ارزیابی های انجام شده و نظرات بیماران معاینه شده ، در پروفایل هر پزشک قابل مشاهده می باشد.

** نظرات ثبت شده باید بر اساس تجربه شخصی و بیانگر واقعیات باشد ، درصورتیکه "همراه دکتر" تشخیص دهد نظری غیر واقع و یا مبالغه آمیز ثبت شده است ، می تواند نمایش آن را تایید نکند.

** هرگونه بی احترامی به پزشکان ، پیگرد قانونی خواهد داشت . همچنین ارائه خدمات به فرد خاطی متوقف خواهد شد.


توضیحات تکمیلی :